Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - model 2018

666.3 €

Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 je unikátny paddleboard určený na cvičenie jogy za jazdy na vode a pre relaxačné vychádzky. Jeho tvar zaručuje maximálnu stabilitu, ktorá je pri cvičení jogy nevyhnutná. Pohodlie a bezpečie pri akejkoľvek polohe zaručuje mäkká protišmyková EVA vrstva na povrchu. Svojim dizajnom je paddleboard špeciálne prispôsobený pre ženy. V krásnych farbách je vyrobená nielen samotná doska, ale aj celé príslušenstvo. Všetko tak k sebe perfektne ladí. Paddleboard Yoga 10.6 patrí medzi stredne rýchle a dobre ovládateľné dosky. So svojou hmotnosťou 12 kg a nosnosťou 120 kg sa radí medzi robustnejšie paddleboardy. V zadnej časti dosky sú umiestnené elastické popruhy na veci a v spodnej časti je umiestnená jedna veľká plutva s dĺžkou 20 cm udržujúca smer a stabilitu paddleboardu. Súčasťou balenia je okrem iného sklolaminátové nastaviteľné pádlo, pumpa, plutva a bezpečnostné lanko (paddleboard leash). Všetko je zabalené do štýlového batohu. Paddleboard Jobe Aero Lena Yoga Woman 10.6 je vhodný na pokojnejšie vodné plochy - rieky, jazerá alebo vodné kanály.

Paddleboardy Jobe vynikajú svojou kvalitou a ľahkosťou. Vďaka špeciálnej "heat bonded" technológii sú SUP Jobe až o tretinu ľahšie a zároveň o tretinu pevnejšie než paddleboardy ostatných značiek a patria tak k najľahším paddleboardom na trhu. Jednotlivé vrstvy (celkovo tri) sú spojené strojom za použitia vysokých teplôt, čím sa eliminuje možnosť ľudskej chyby a výrazne sa znižuje množstvo použitého lepidla (manuálne lepené paddleboardy využívajú až 15 vrstiev lepidla, čo spôsobuje vznik bublín a nižšiu pevnosť). Povrch je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým sú paddleboardy vysoko odolné proti poškodeniu, preliačinám či prepichnutiu. Paddleboardy Jobe možno vďaka týmto materiálom a použitej technológii nafúknuť až na tlak 20 PSI, čo zaručuje neporovnateľne lepšie správanie na vode, stabilitu a torznú tuhosť.

 

Paddleboardy Jobe sa vďaka prepracovanej konštrukcii a pokročilým technológiám pod záťažou neprehýbajú a zachovávajú si na vode perfektné jazdné vlastnosti.

Neznačkové paddleboardy naopak toľko pevné nie sú a štandardné zaťaženie nezvládajú. V strede sa môžu výrazne prehýbať a kaziť tak zážitok z jazdy.

Paddleboardy Jobe sú dodávané so všetkým príslušenstvom, ktoré zahŕňa výkonnú pumpu s odnímateľným presným manometrom, sklolaminátové pádlo, paddleboard leash (bezpečnostné lanko), opravnú lepiacu sadu a veľký vodotesný batoh, do ktorého sa všetko toto príslušenstvo prehľadne naskladá a celá výbava je tak pripravená na cestu. Stačí tak iba prísť na štartovaciu pozíciu, nafúknuť, naskočiť na board a pádlovať.

 

Paddleboardy sú nielen skvelou odpočinkovou aktivitou, ale aj komplexným cvičením. Pozrite sa, ktoré svaly pretiahnete a posilníte.

 

Prínos jazdy na paddleboarde potvrdzuje aj počet spálených kalórií. Za hodinu ich podľa intenzity môžete spáliť až 1125:

 Technický popis:

paddleboard na cvičenie jogy za jazdy na vode a relaxačnú jazdu

pre všetky vekové kategórie

dobrá ovládateľnosť

výborná stabilita

vhodné na pokojné vodné plochy, jazerá, mierne rieky a vodné kanály

súčasťou leash, pádlo, pumpa, batoh, plutva, súprava na opravu plaváka

klasický štvorcový chvost

zaguľatený nos

v zadnej časti elastický držiak na veci

držiak pádla na strane

držadlo pre jednoduché prenášanie

hmotnosť: 12 kg (vrátane plutvy)

objem: 322 l

nosnosť: 120 kg

rozmery: 320 x 84 cm

materiál konštrukcie: 3 vrstvy PVC

hrúbka: 15 cm

Podobné produkty

744.7 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga 10.6 vďaka svojmu...
666.3 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 je...
869.9 €
Paddleboard Jobe Aero SUP 12.6 je vhodný pre náročnejších...
629.9 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Volta 10.0 je určený predovšetkým...
548.6 €
Získajte špičkový výrobok, bez toho aby ste si museli...
607.5 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Lika 9.4 je určený predovšetkým...
701.6 €
Duna vám bude skvelým spoločníkom na dlhých prechádzkach!...
583.9 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Yarra 10.6 je určený pre...
783.9 €
Paddleboard Jobe Aero SUP Neva 12.6 má veľmi pretiahnutý...